You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Marchioro lėkštelė Adel 8 molio spalvos

  • Gamintojas: Marchioro (Italija)
  • Prekės kodas: adel-sv-3052100800044
  • Prieinamumas: Sandėlyje
0.13€ 0.27€ Be PVM: 0.11€
Žymos: adel

Pagrindiniai Adel lėkštelių serijos duomenys


Modelis Išorinis skersmuo Išorinis aukštis
Tinkamos Adel vazonams
Adel 7
7cm
2cm
Adel 7
Adel 8
8cm
2cm
Adel 9
Adel 9
9cm
3cm
Adel 11
Adel 11
11cm
3cm
Adel 13
Adel 13
13cm
3cm
Adel 15
Adel 15
15cm
3cm
Adel 17
Adel 17
17cm
3cm
Adel 20
Adel 20
20cm
4cm
Adel 25
Adel 24
24cm
4cm
Adel 30

Pagrindinės savybės ir gamybos technologija

Atsparios šalčiui iki -20 °C

Atsparios UV spinduliuotei

Tvirtos, atsparios smūgiams ir sukrėtimams

Šios Marchioro serijos lėkštelės gaminamos iš aukščiausios rūšies polipropileno (PP) žaliavos, itin plačiai naudojamos maistinių indų gamyboje. Suteikiant gaminiui spalvą nėra naudojami jokie toksiški dažai ar tirpikliai, todėl šios lėkštelės neskleidžia jokių kenksmingų medžiagų net esant tiesioginiam saulės apšvietimui ir yra tinkamos naudoti tiek lauke, tiek uždaromis kambario sąlygomis.

Dėl naudojamos gamybos technologijos ir didesnio sunaudojamo žaliavos kiekio Marchioro gaminiai yra tvirtesni, atsparesni smūgiams, žemai temparatūrai bei ilgiau išsaugo spalvą tiesioginėje saulės apšvietoje nei daugelio kitų gamintojų produktai.
Marchioro Spa įsikūrusi mažame, vos 3000 gyventojų turinčiame, Castelnovo miestelyje šiaurinėje Italijos dalyje. Kompanija įkurta jau nuo 1957 metų ir, kaip dauguma sėkmingų italų kompanijų, priklauso vienai šeimai, o jos valdymas perduodamas iš kartos į kartą.
Daugiau nei prieš penkiasdešimt metų Marchioro veikla prasidėjo nuo itin smulkių plastiko liejinių – plastikinių šaukštelių ledams ar medicininių švirkštų adatų apdangalų - gamybos.
Šiandien Marchioro yra vienas didžiausių ir ko gero žinomiausias plastikinių vazonų gamintojas pasaulyje. Daug kalbama apie Italų kuriamą dizainą ir stilių, po kurių vėliava save pristato tūkstančiai Italų kompanijų, tuo tarpu Marchioro yra vienas iš vos keletos mažosios architektūros gamintojų, kurių kuriama stilistika diktuoja interjero madas bei nusako ateities tendencijas, kurias seka viso pasaulio dizaino kūrėjai.
Tokia įtaka visai industrijai vien dizaino kūrimu neužtarnaujama - Marchioro turi keturis gamybos padalinius ir viską, tiek paprastas plastiko formas, tiek sudėtingas metalines konstrukcijas ar rotacinės technologijos itin patvarius vazonus, gamina pati. Tai suteikia kompanijai lankstumo nuolat gerinti produkcijos kokybę bei adaptuoti dizaino idėjas.
Visi gaminiai yra liejami tik iš aukščiausios rūšies žaliavos, kas užtikrina ne tik gaminių kokybę bei patvarumą, bet ir tinkamumą perdirbimui. Visi Marchioro gaminiai neskleidžia toksiškų medžiagų net ir esant tiesioginiam saulės apšvietimui, todėl tinkami naudoti tiek lauke, tiek uždarose patalpose.
Pasitelkus naujausias automatizavimo technologijas, gamyba Marchioro fabrikuose vyksta be perstojo visą parą, septynias dienas per savaitę ištisus metus, o toks technologinis lygis leidžia palaikyti konkurencingas kainas aukščiausio lygio produkcijos segmente. Kompanijoje dirba palyginti mažai, kiek daugiau nei 250 darbuotojų, įskaitant daugiau nei 20 inžinierių ir dizainerių komandą.
Šiandien Marchioro gamina virš 2000 unikalių produktų, o 80% savo produkcijos eksportuoja į 60 valstybių visame pasaulyje. Lietuvoje daugybė pirkėjų įsitikino kokybe ir vertina Marchioro gaminius jau nuo 1998 metų.


Produkto informacija
Ilgis/skersmuo (cm):8 Plotis/skersmuo (cm):8
Aukštis (cm):2 Tūris (L):
Atsparumas šalčiui (°C):-20
Overall Rating 0
Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha