You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Marchioro lėkštelė Selene 21 skaidri

1.10€ 2.20€ Be PVM: 0.91€
Žymos: selene

Pagrindiniai Selene lėkštelių serijos duomenys

Modelis Išorinis skersmuo Išorinis aukštis
Selene 14
14cm
2,3cm
Selene 16
16cm
2,7cm
Selene 18
18cm
3,0cm
Selene 21
21cm
3,4cm
Selene 24
24cm
3,9cm
Selene 28
28cm
4,4cm
Selene 32
32cm
5,0cm
Selene 37
37cm
5,6cm
Selene 42
42cm
6,4cm
Selene 50
50cm
7,2cm

Ypatybės:

  • Dėka specialios dugno formos, po lėkštele yra sukuriama pakankama erdvė oro cirkuliacijai. Tai leidžia išvengti kondensato bei pelėsio susidarymo bei leidžia naudoti Selene lėkšteles net ir drėgnose patalpose.
  • Vidinėje lėkštelės dalyje esantys iškilimai sukuria pakankamą erdvę perteklinio vandens nutekėjimui bei užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją augalo šaknims.

Pagrindinės savybės ir gamybos technologija

Atsparios šalčiui iki -20 °C

Atsparios UV spinduliuotei

Tvirtos, atsparūs smūgiams ir sukrėtimams

Šios Marchioro serijos lėkštelės gaminamos iš aukščiasios rūšies polipropileno (PP) žaliavos, itin plačiai naudojamos maistinių indų gamyboje. Suteikiant gaminiui spalvą nėra naudojami jokie toksiški dažai ar tirpikliai, todėl šios lėkštelės neskleidžia jokių kenksmingų medžiagų net esant tiesioginiam saulės apšvietimui ir yra tinkamos naudoti tiek lauke, tiek uždaromis kambario sąlygomis.

Dėl naudojamos gamybos technologijos ir didesnio sunaudojamo žaliavos kiekio Marchioro gaminiai yra tvirtesni, atsparesni smūgiams, žemai temparatūrai bei ilgiau išsaugo spalvą tiesioginėje saulės apšvietoje nei daugelio kitų gamintojų produktai.
Marchioro Spa įsikūrusi mažame, vos 3000 gyventojų turinčiame, Castelnovo miestelyje šiaurinėje Italijos dalyje. Kompanija įkurta jau nuo 1957 metų ir, kaip dauguma sėkmingų italų kompanijų, priklauso vienai šeimai, o jos valdymas perduodamas iš kartos į kartą.
Daugiau nei prieš penkiasdešimt metų Marchioro veikla prasidėjo nuo itin smulkių plastiko liejinių – plastikinių šaukštelių ledams ar medicininių švirkštų adatų apdangalų - gamybos.
Šiandien Marchioro yra vienas didžiausių ir ko gero žinomiausias plastikinių vazonų gamintojas pasaulyje. Daug kalbama apie Italų kuriamą dizainą ir stilių, po kurių vėliava save pristato tūkstančiai Italų kompanijų, tuo tarpu Marchioro yra vienas iš vos keletos mažosios architektūros gamintojų, kurių kuriama stilistika diktuoja interjero madas bei nusako ateities tendencijas, kurias seka viso pasaulio dizaino kūrėjai.
Tokia įtaka visai industrijai vien dizaino kūrimu neužtarnaujama - Marchioro turi keturis gamybos padalinius ir viską, tiek paprastas plastiko formas, tiek sudėtingas metalines konstrukcijas ar rotacinės technologijos itin patvarius vazonus, gamina pati. Tai suteikia kompanijai lankstumo nuolat gerinti produkcijos kokybę bei adaptuoti dizaino idėjas.
Visi gaminiai yra liejami tik iš aukščiausios rūšies žaliavos, kas užtikrina ne tik gaminių kokybę bei patvarumą, bet ir tinkamumą perdirbimui. Visi Marchioro gaminiai neskleidžia toksiškų medžiagų net ir esant tiesioginiam saulės apšvietimui, todėl tinkami naudoti tiek lauke, tiek uždarose patalpose.
Pasitelkus naujausias automatizavimo technologijas, gamyba Marchioro fabrikuose vyksta be perstojo visą parą, septynias dienas per savaitę ištisus metus, o toks technologinis lygis leidžia palaikyti konkurencingas kainas aukščiausio lygio produkcijos segmente. Kompanijoje dirba palyginti mažai, kiek daugiau nei 250 darbuotojų, įskaitant daugiau nei 20 inžinierių ir dizainerių komandą.
Šiandien Marchioro gamina virš 2000 unikalių produktų, o 80% savo produkcijos eksportuoja į 60 valstybių visame pasaulyje. Lietuvoje daugybė pirkėjų įsitikino kokybe ir vertina Marchioro gaminius jau nuo 1998 metų.


Produkto informacija
Ilgis/skersmuo (cm):21 Plotis/skersmuo (cm):21
Aukštis (cm):3,4 Tūris (L):
Atsparumas šalčiui (°C):-20
Overall Rating 0
Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha