You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Marchioro lovelis su rezervuaru BORA 100 baltos spalvos

85.00€ 125.00€ Be PVM: 70.25€
Žymos: bora

Pagrindiniai BORA standartinių vazonų serijos duomenys


Modelis Išorinis ilgis Išorinis plotis Išorinis aukštis
Naudingas tūris
Vandens rezervo tūris
Bora 42
42cm
42cm
47cm
38L
6L
Bora 100
100cm
42cm
47cm
100L
16L
Bora 100 Q1
100cm
100cm
47cm
256L
32L
Bora 100 Q2
100cm
100cm
81cm
256L
32L

Bora modulinės sistemos pasižymi itin dideliu universalumu, leidžiančiu išpildyti įvairiausias mažosios architektūros idėjas įvairių žaliosioms pertvaroms, terasinių daržų įrengimui, žydinčių takų užstatymui ir begalybei kitų sprendimų įgyvendinimui.

Bora vazonai taip pat pasižymi itin dideliu vandens rezervuaru su pažangia drėkinimo sistema, kas leidžia juos želdinti tiek mažiau drėgmei reikliomis pušimis ar tujomis, tiek ir reikliausias vienmetes žydinčias kompozicijas, užtikrinant tolygų jų šaknų drėkinimą bei pakankamą vandens kiekį ilgesniam laikotarpiui.

Pagrindinės savybės ir gamybos technologija

  • Bora serijos loveliai pasižymi itin dideliu vandens rezervuaru, kurio pakanka net iki 14 dienų!
  • Specialios drenažinės grotelės palaiko optimalų drėgmės lygį augalų šaknims
  • Komplektuojama su vandens lygio matuokliu - visada žinosite kiek vandens yra rezervuare
  • Drenažinių grotelių bei vandens lygio matuoklio sistema užtikrina kokybišką deguonies cirkuliaciją, kuri yra itin svarbi augalų šaknims bei apsaugo nuo rūgimo
  • Komplektojama su dviejų tipų kampiniais kaiščiais - rutulio ir piramidės formos - suderinami su įvairiais dizaino sprendimais
  • Transportuojama ir paruodama mažesnio tūrio dėžėse atskiromis detalėmis su išsamia surinkimo instrukcija

Įrengti kanalai perteklinio lietaus vandens pašalinimui

Drenažinės grotelės užtikrina gausią deguonies ir tinkamą drėgmės cirkuliaciją

Kojelėse įmontuoti sraigtiniai kaiščiai leidžia idealiai subalansuoti vazoną jį statant ant bet kokių paviršių

Vandens lygio indikatorius leidžia stebėti vandens lygį rezervuare

Suderinami su Marchioro ratukais didesniam vazono mobilumui

Vamzdinė sienelių struktūra užtikrina stabilią vazono formą

Atsparūs šalčiui iki -20 °C

Atsparūs UV spinduliuotei

Tvirti, atsparūs smūgiams ir sukrėtimams

Vandens rezervuaro sistema tinkamam ir nenutrūkstamam augalo drėkinimui

Šios Marchioro serijos loveliai gaminami iš aukščiausios rūšies polipropileno (PP) žaliavos, itin plačiai naudojamos maistinių indų gamyboje. Suteikiant gaminiui spalvą nėra naudojami jokie toksiški dažai ar tirpikliai, todėl šie loveliai neskleidžia jokių kenksmingų medžiagų net esant tiesioginiam saulės apšvietimui ir yra tinkami naudoti tiek lauke, tiek uždaromis kambario sąlygomis.

Dėl naudojamos gamybos technologijos ir didesnio sunaudojamo žaliavos kiekio Marchioro gaminiai yra tvirtesni, atsparesni smūgiams, žemai temparatūrai bei ilgiau išsaugo spalvą tiesioginėje saulės apšvietoje nei daugelio kitų gamintojų produktai.

Rekomenduojami priedai ir aksesuarai

Modelis
Universalūs Marchioro ratukai
Bora vertikali sienelė Sp
Bora 42
4 vnt.
Sp 42
Bora 100
8 vnt.
Sp 100
Bora 100 Q1
16 vnt.
-
Bora 100 Q2
-
-
Marchioro Spa įsikūrusi mažame, vos 3000 gyventojų turinčiame, Castelnovo miestelyje šiaurinėje Italijos dalyje. Kompanija įkurta jau nuo 1957 metų ir, kaip dauguma sėkmingų italų kompanijų, priklauso vienai šeimai, o jos valdymas perduodamas iš kartos į kartą.
Daugiau nei prieš penkiasdešimt metų Marchioro veikla prasidėjo nuo itin smulkių plastiko liejinių – plastikinių šaukštelių ledams ar medicininių švirkštų adatų apdangalų - gamybos.
Šiandien Marchioro yra vienas didžiausių ir ko gero žinomiausias plastikinių vazonų gamintojas pasaulyje. Daug kalbama apie Italų kuriamą dizainą ir stilių, po kurių vėliava save pristato tūkstančiai Italų kompanijų, tuo tarpu Marchioro yra vienas iš vos keletos mažosios architektūros gamintojų, kurių kuriama stilistika diktuoja interjero madas bei nusako ateities tendencijas, kurias seka viso pasaulio dizaino kūrėjai.
Tokia įtaka visai industrijai vien dizaino kūrimu neužtarnaujama - Marchioro turi keturis gamybos padalinius ir viską, tiek paprastas plastiko formas, tiek sudėtingas metalines konstrukcijas ar rotacinės technologijos itin patvarius vazonus, gamina pati. Tai suteikia kompanijai lankstumo nuolat gerinti produkcijos kokybę bei adaptuoti dizaino idėjas.
Visi gaminiai yra liejami tik iš aukščiausios rūšies žaliavos, kas užtikrina ne tik gaminių kokybę bei patvarumą, bet ir tinkamumą perdirbimui. Visi Marchioro gaminiai neskleidžia toksiškų medžiagų net ir esant tiesioginiam saulės apšvietimui, todėl tinkami naudoti tiek lauke, tiek uždarose patalpose.
Pasitelkus naujausias automatizavimo technologijas, gamyba Marchioro fabrikuose vyksta be perstojo visą parą, septynias dienas per savaitę ištisus metus, o toks technologinis lygis leidžia palaikyti konkurencingas kainas aukščiausio lygio produkcijos segmente. Kompanijoje dirba palyginti mažai, kiek daugiau nei 250 darbuotojų, įskaitant daugiau nei 20 inžinierių ir dizainerių komandą.
Šiandien Marchioro gamina virš 2000 unikalių produktų, o 80% savo produkcijos eksportuoja į 60 valstybių visame pasaulyje. Lietuvoje daugybė pirkėjų įsitikino kokybe ir vertina Marchioro gaminius jau nuo 1998 metų.


Produkto informacija
Ilgis/skersmuo (cm):100 Plotis/skersmuo (cm):42
Aukštis (cm):47 Tūris (L):100
Atsparumas šalčiui (°C):-20
Overall Rating 0
Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha