You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Marchioro dubuo Kanda 60 molio spalvos

27.00€ 54.00€ Be PVM: 22.31€
Žymos: kanda
Pagridniniai duomenys

Išoriniai matmenys
Tinkantys priedai
Modelis
Skersmuo
Aukštis
Tūris
Marchioro lėkštelė Petra
Marchioro lėkštelė Selene
Marchioro universalūs ratukai
Kanda 40
40cm
17,5cm
14,0L
40
42
4 vnt.
Kanda 50
50cm
20cm
25,0L
46
50
4 vnt.
Kanda 60
60cm
23cm
42,0L
54
-
4 vnt.

Pagrindinės savybės ir gamybos technologija

  • Modeliai Kanda 40-50 komplektuojami su kojelėmis, vietoje kurių, jas išėmus, galima montuoti ratukus
  • Modelio Kanda 60 dugne yra specialiai ratukams paruošti įdubimai, kurių dėka sumontavus ratukus vazono aukštis padidėja labai neženkliai

Atsparūs temperatūros svyravimams nuo -60°C iki +80°C

Atsparūs UV spinduliuotei, todėl neblunka net esant tiesioginiam saulės apšvietimui

Pagaminti iš aukščiausios rūšies netoksiškos žaliavos, todėl tinkami naudoti tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis

Lengvi, atsparūs smūgiams bei sukrėtimams

Marchioro Darwish kolekcijos vazonai pagaminti iš linijinio mažo tankumo polietileno (LLDPE), išsiskiriančiu lankstumu, patvarumu bei plačiai naudojamu maistinių indų gamyboje, o rotacinio liejimo technologija užtikrina jų ilgaamžiškumą ir atsparumą aplinkos sąlygoms. Priešingai nei gaminant įprastiniu injekcinio liejimo metodu, vieno vazono gamyba rotacinėse staklėse užtrunka 40-60 minučių ir reikalauja nuolatinės priežiūros bei rankų darbo kiekvieno produkto gamybos baigiamojoje stadijoje.

Plačios išnaudojimo galimybės

Įprastinės vazono funkcijos - indas augalams įsodinti ir gražiai atrodyti. Vazonas paprastai naudojamas kaip talpa augalų auginimui įdėkle ar sodinant tiesiogiai į vazoną. Darwish kolekcijos vazonuose tuo neapsirobojama - yra numatytos ir papildomos galimybės tinkamo augalų drėkinimo užtikrinimui bei vandens pertekliaus pašalinimui.


Vazoną naudojant tiek atvirose, nedengtose vietose, tiek kambaryje, reikia pasirūpinti vandens pertekliaus pašalinimo galimybe. Šiam tikslui yra numatytos ir pažymėtos specialios vietos vazono dugne, kurias nesunkiai galima pragręžti ir taip sukurti ertmes vandens nutekėjimui.

Tokiu būdu paruoštą vazoną naudojant su lėkštele, rekomenduojama prieš sodinant augalą vazono dugne sudaryti drenažo sluoksnį, kuris būtų bent tokiame pačiame aukštyje kaip ir lėkštelės viršutinė briauna ar kiek aukščiau.


Vazoną naudojant atvirose vietose, yra numatyta galimybė vazone sukurti vandens rezervuarą augalo šaknų drėkinimui. Vazono dugne suformavę 4-5cm aukščio drenažo sluoksnį ir nuo grunto su augalu atskyrę jį agroplėvele, suformuosite vandens rezervuarą papildomam augalo drėkinimui karštomis dienomis, o vandens perteklius bus pašalinamas per numatytą angą. Tokiu būdu augalo šaknys bus apsaugotos nuo apsėmimo bei užtikrinama pakankama deguonies cirkuliacija.


Marchioro Spa įsikūrusi mažame, vos 3000 gyventojų turinčiame, Castelnovo miestelyje šiaurinėje Italijos dalyje. Kompanija įkurta jau nuo 1957 metų ir, kaip dauguma sėkmingų italų kompanijų, priklauso vienai šeimai, o jos valdymas perduodamas iš kartos į kartą.
Daugiau nei prieš penkiasdešimt metų Marchioro veikla prasidėjo nuo itin smulkių plastiko liejinių – plastikinių šaukštelių ledams ar medicininių švirkštų adatų apdangalų - gamybos.
Šiandien Marchioro yra vienas didžiausių ir ko gero žinomiausias plastikinių vazonų gamintojas pasaulyje. Daug kalbama apie Italų kuriamą dizainą ir stilių, po kurių vėliava save pristato tūkstančiai Italų kompanijų, tuo tarpu Marchioro yra vienas iš vos keletos mažosios architektūros gamintojų, kurių kuriama stilistika diktuoja interjero madas bei nusako ateities tendencijas, kurias seka viso pasaulio dizaino kūrėjai.
Tokia įtaka visai industrijai vien dizaino kūrimu neužtarnaujama - Marchioro turi keturis gamybos padalinius ir viską, tiek paprastas plastiko formas, tiek sudėtingas metalines konstrukcijas ar rotacinės technologijos itin patvarius vazonus, gamina pati. Tai suteikia kompanijai lankstumo nuolat gerinti produkcijos kokybę bei adaptuoti dizaino idėjas.
Visi gaminiai yra liejami tik iš aukščiausios rūšies žaliavos, kas užtikrina ne tik gaminių kokybę bei patvarumą, bet ir tinkamumą perdirbimui. Visi Marchioro gaminiai neskleidžia toksiškų medžiagų net ir esant tiesioginiam saulės apšvietimui, todėl tinkami naudoti tiek lauke, tiek uždarose patalpose.
Pasitelkus naujausias automatizavimo technologijas, gamyba Marchioro fabrikuose vyksta be perstojo visą parą, septynias dienas per savaitę ištisus metus, o toks technologinis lygis leidžia palaikyti konkurencingas kainas aukščiausio lygio produkcijos segmente. Kompanijoje dirba palyginti mažai, kiek daugiau nei 250 darbuotojų, įskaitant daugiau nei 20 inžinierių ir dizainerių komandą.
Šiandien Marchioro gamina virš 2000 unikalių produktų, o 80% savo produkcijos eksportuoja į 60 valstybių visame pasaulyje. Lietuvoje daugybė pirkėjų įsitikino kokybe ir vertina Marchioro gaminius jau nuo 1998 metų.

Produkto informacija
Ilgis/skersmuo (cm):60 Plotis/skersmuo (cm):60
Aukštis (cm):23 Tūris (L):42
Atsparumas šalčiui (°C):-60
Overall Rating 0
Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha