You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Konteineriniai vazonai Mastello Pistoia

  • Gamintojas: Bamaplast (Italija)
  • Prekės kodas: mastello-pistoia
  • Prieinamumas: Išankstinis užsakymas
0.00€ Be PVM: 0.00€
Žymos: mastello

Dėl didmeninės kainos, prekių pristatymo ir bendradarbiavimo sąlygų pasiūlymo prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Pagrindiniai serijos duomenys

Modelis Išorinis skersmuo Vidinis skersmuo Išorinis aukštis
Naudingas tūris
Kiekis paletėje
35/P
38cm
35cm
28cm
20,0L
600
40/P
44cm
40cm
33cm
30,0L
400
45/P
50cm
44cm
37cm
45,0L
300
50/P
55cm
49cm
41cm
65,0L
200
55/P
60cm
54cm
45cm
85,0L
200
60/P
67cm
59cm
50cm
110,0L
120
65/P
71cm
64cm
54cm
140,0L
70
70/P
78cm
68cm
58cm
170,0L
64

Galimos spalvos: juoda; ruda

Pagrindinės savybės ir panaudojimo sritys

Mastello Pistoia serijos vazonai yra skirti didesniems augalams, reikalaujantiems didesnio tūrio jų šaknims. Praplatintas ir itin tvirtas bortelis užtikrina patogų vazono suėmimą ir saugų vazono su augalu transportavimą sodinant tiek į durpes, tiek ir sunkesnį gruntą.

Bamaplast Vivaio, Quadro ir Mastello serijų vazonai yra sukurti ir pritaikyti pramoniniam dekoratyvinių augalų ir krūmų, vaismedžių, vaiskrūmių sodinukų daiginimui ir auginimui šiltnamiuose ar atvirose erdvėse. Dėl aukštos vazonų kokybės ir patvarumo, išauginti sodinukai yra tinkami transportavimui ir prekybai tuose pačiuose vazonuose, o kai kuriais atvejais, pagal augalo poreikius, ir tolimesniam auginimui. Taip sutaupoma daug laiko ir išlaidų papildomam sodinukų persodinimui, o persodinus į dirvą sodinukus vazonai gali būti naudojami pakartotinai.

Buityje ar apželdinimo sferoje šių vazonų pritaikymas yra itin platus - konteinerinius vazonus galima naudoti kaip įdėklus dekoratyviniams vazonams, arba dekoruojant pačius konteinerius įvairiomis medžio, plieno ar kitais meniniais sprendimais. Naudojant šiuos vazonus kaip įdėklus lengvai išspendžiamas žiemos/vasaros sezono apželdinimo klausimas be augalų persodinimo, taip pat supaprastinant želdinių sandėliavimą ne sezono metu. Vazonai yra pakankamai patvarūs daugiamečiam augalų auginimui, o dydžių ir matmenų asortimentas yra itin platus, kas itin palengvina konteinerio parinkimą ir pritaikymą tiek prie ilgalaikių augalo porekių, tiek prie mažosios architektūros sprendimų.Bamaplast S.r.l. - didžiauisas Italijos profesionalių konteinerinių ir daiginimo vazonų gamintojas, savo veiklą plastiko liejimo pramonėje pradėjęs 1964 metais.

1972 metais Bamaplast tapo didžiausiu Italijos plastikinių vazonų sodinukams tiekėju, nuo to laiko užsitarnavusiu tiek nepriekaištingą reputaciją, tiek lyderio pozicijas visoje rinkoje. 1981 metais Bamaplast pirmieji pristatė kvadratinius daiginimo vazonus, kas leido sutaupyti iki 44% ploto auginimo patalpose ir šiltnamiuose, o sukurta ir išvystyta išplėtota "Antispiraling" technologija, apsauganti šaknis nuo susisukimo, leido pagreitinti augalų augimą ir pakelti jų kokybę. Šiuos vazonus Bamaplast tobulina, gamina ir tiekia iki šiol.

2014 metais Bamaplast sukurtas, patentuotas ir pristatytas "EVO" vazonas, apsaugantis sodinukų šaknis nuo kenkėjų ir graužikų, iškėlė kompaniją į pasaulinių pramoninių vazonų gamintojų lyderių pozicijas - šiai dienai Bamaplast vazonai prieinami daugiau nei 40 valstybių Europoje ir už jos ribų.

Iki šios dienos Bamaplast yra vienai šeimai priklausantis verslas, kurio valdymą, vystymą ir puoselėjimą perima jaunosios šeimos kartos.

Overall Rating 0
Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras