You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Apie mus

Veiklos sritis ir trumpa istorija

Laimutės Lukoševičienės IĮ, veikianti nuo 1998 metų, ilgą laiką veikė tik didmeninės prekybos srityje. Išskirtinė specilizacija tik plastikinių vazonų ir jų priedų prekyboje per daugelį metų leido sukaupti ir dalintis laiko patikrinta patirtimi tiek su prekybininkais, tiek su apželdinimo, dizaino ar interjero specialistais, o dabar savo žiniomis esame pasiruošę dalintis ir su visais besidominčiais šia, atrodytų, siaura, bet įdomia sritimi.

Produkcija ir atstovaujami prekiniai ženklai

Per visus veiklos metus trukusios ir toliau vykstančios paieškos kaskart vis patvirtina seną taisyklę - aukšta produkto kokybė leidžia laimėti visiems.

Nesislepiame už banalių frazių "mūsų tikslas - geriausia kokybė už mažiausią kainą" ar "kokybiška prekė pati suranda pirkėją", nors tai ir būtų tiesa, nepaisant to, kad žodis "kokybiška" pastaruoju metu naudojamas kiek dažniau nei priklausytų.

Mes nesame gamintojai ir produkto kokybei įtakos turime tikrai nedaug. Tačiau mūsų rankose - atsakomybė už į Lietuvą atkeliaujančius produktus, kuriems vykdydami savo misiją skiriame išskirtinį dėmesį:

  • atrinkti ir pateikti rinkai tik kokybišką produkciją iš patikimų gamintojų
  • užtikrinti nenutrūkstamą prekių tiekimą ir lankstų bendradarbiavimą

Šiems tikslams įgyvendinti vien mūsų pastangų neužtenka. Tam reikalingi patikimi partneriai - gamintojai.

Per visus veiklos metus yra tekę bendrauti ar bendradarbiauti su daugiau nei 15 įvairių plastikinių vazonų gamintojų, tačiau šiai dienai mūsų ir mūsų klientų pasitikėjimą yra užsitarnavę vos keletas.

Marchioro (Italija)

Neabejotinai didžiausias bei žinomiausias Europoje ir, ko gero, pasaulyje plastikinių vazonų gamintojas, kurį išdidžiai atstovaujame nuo pat mūsų įmonės įkūrimo - 1998 metų. Marchioro veikia nuo 1957 metų, šiai dienai klientams siūlydamas virš 2000 skirtingų produktų.

Marchioro asortimente - itin įvairių formų, spalvų bei kainų lygių produkcija, skirta kokybę ir stilių vertinantiems pirkėjams, o neišsirinkti sau tinkamo vazono ko gero neįmanoma - raiste vazonėlių nuo 7 cm skersmens iki 1,5 metro skersmens gigantų.

Nicoli (Italija)

Kiek jaunesnis gamintojas, tačiau tikrai ne naujokas  - įmonė įkurta 1978 metais, o Lietuvos žmonėms žinomas nuo 2005 metų. Nepriekaištingą produktų kokybę bei itin didelį dėmesį naujovėms bei inovacijoms dėmesį skiriantį gamintoją labai greitai pamėgome tiek mes, tiek mūsų klientai. Todėl jau 2007 metais tapome įgaliotaisiais Nicoli atstovais Lietuvoje ir su dideliu džiaugsmu bendradarbiaujame iki šios dienos.

Nicoli asortimentas gana įvairus - pradedant vazonėliais pramoniniam naudojimui, baigiant aukščiausios kokybės rotaciniais vazonais, šviečiančių vazonų gama bei eksperimentais su Svarovski kristalais inkrustuotų vazonų kolekcijomis.

Mūsų klientai ir partneriai

Atsižvelgiant į platų siūlomą vazonų ir jų priedų asortimentą, mūsų prekybos partnerių sritis taip pat yra gana plati.

Mūsų tiekiamos produkcijos galima rasti daugelyje didžiausių prekybos tinklų, sodo prekių parduotuvių visoje Lietuvoje bei didžiausiuose elektorninės prekybos portaluose.

Taip pat labai glaudžiai bendradarbiaujame su apželdinimo bei interjero dizaino spelialistais, kurie ne tik padeda išrinkti ir su individualiu stiliumi suderinti tinkamiausią vazonų ir augalų sprendimą, tačiau ir geba tinkamai parenti reikalingus priedus bei įrengti laistymo-drenavimo sistemas.

Gėlių ir želdinių augintojams siūlome lankstų bendradarbiavimą tiekiant pramoninius vazonėlius ir įdėklus. Galimybė įsigyti produktų nedideliais kiekiais, greitas pristatymas, žemos kainos bei labai platus dydžių bei spalvų asortimentas itin teigiamai vertinami smulkiųjų ir vidutinių Lietuvos augintojų.