You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Nicoli dviejų vazonų su vandens rezervuaru komplektas Deco

 • Gamintojas: Nicoli (Italija)
 • Prekės kodas: deco-7402BGRG
 • Prieinamumas: Sandėlyje
13.30€ Be PVM: 10.99€
Žymos: Deco'

Pagrindiniai Deco' duomenysIšoriniai matmenys
Modelis
Ilgis
Plotis
Aukštis
Deco' 10+14
34cm
15cm
12,5cm

Vazonų sistema Deco' - idealus pasirinkimas prieskoninėms žolelėms kaip mėtos, bazilikai, petražolės, čiobreliai, rozmarinai, mairūnai, kalendros ir pan.

Į komplekte esančius vazonėlius galima sodinti tiek tiesiogiai, tiek į juos dedant įdėklus su augalais. Komplekte esančių vazonų dydžiai (10cm ir 14cm) parinkti neatsitiktinai - tai populiariausi vazonėlių dydžiai, kuriuose auginami prieskoniniai augalai promoniniu būdu ir kuriuos sudaigintus dažniausiai galima įsigyti parduotuvėse.

Itin didelis vandens rezervuaras lengvai papildomas per tam pritaikytą angą padėklo centre leis užtikrinti pakankamą vandens atsargą augalams ilgiau paliekant be priežiūros.

Komplekte rasite:

 • Padėklas vandesn rezervuarui - 1 vnt.
 • Rezervuaro dangtis - 1 vnt.
 • Tarpiniai žiedai 10cm vazonėliams - 2 vnt.
 • 10cm vazonėliai - 2 vnt.
 • 24cm vazonėliai - 2 vnt.

Pagrindinės savybės


Naudojant vazoną be lėkštelės sukuriamos nepalankios sąlygos uodų dauginimuisi

Pagaminti iš aukščiausios kokybės žaliavos, todėl yra netoksiški net esant tiesioginiam saulės apšvietimui bei tinkami perdirbimui 100%

Tinkami naudoti tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis

Atsparūs smūgiams ir sukrėtimams

Itin lengvi

Šios Nicoli serijos loveliai gaminami iš aukščiasios rūšies polipropileno (PP) žaliavos, itin plačiai naudojamos maistinių indų gamyboje. Suteikiant gaminiui spalvą nėra naudojami jokie toksiški dažai ar tirpikliai, todėl šie vazonai neskleidžia kenksmingų medžiagų net esant tiesioginiam saulės apšvietimui ir yra tinkami naudoti ne tik lauke, tiek uždaromis kambario sąlygomis.


Nicoli s.r.l. - vienas didžiausių ir seniausių plastikinių vazonų gamintojų, įskikūręs Vicenza regione, šiaurės Italioje, veikiantis nuo 1978 metų.
Neatsiejama kompanijos sėkmės priežastis - Nicoli produktų gamyboje naudojamos naujausios technologijos, užtikrinančios gaminių kokybę ir tikslumą, bei nuolatinės investicijos į technologijų plėtrą.
Ir nors aukšta gaminių kokybė ir ilgaamžiškumas, šiais vartojimo ekonomikos laikais sutinkami vis rečiau ir rečiau, yra svarbi kompanijos filosofijos dalis, tačiau Nicoli paslaptis slypi kitur.

 • 100% sukurta ir pagaminta Italioje
  Italai garsėja daugybe dalykų, tačiau tikrai nesuklysime jei svarbiausiu Italijos indėliu pasaulio mastu laikysime jų kuriamą dizainą. Tai yra šalis, jau daugiau nei 50 metų diktuojanti pasaulines interjero, aprangos ir kitų sričių stiliaus sampratą bei mados tendencijas.
  Nuo pat kompanijos įkūrimo Nicoli produktai yra kuriami išnaudojant geriausių Italijos dizaino mokyklų patirtį ir žinias. Tačiau geras dizainas reikalauja ir aukštos paties produkto kokybės.
  Nicoli šiuos aspektus suderina gana paprastu būdu – nesidairydama į kitas šalis ir savo dizaino išpildymą gamyboje vykdo išskirtinai tik Italijoje. Tik tokiu būdu įmanoma užtikrinti geriausią idėjų pavertimą realybe ir to įrodymui etiketėje išdidžiai pateikti „100% made in Italy”.
 • Platus ir praktiškas produktų asortimentas
  Vazonas turi būti gražus, tačiau to negana. Per daugiau nei 35 metus glaudaus bendradarbiavimo su auginimo, sodininkystės ir apželdinimo ekspertais, Nicoli sukaupta patirtis leidžia pasiūlyti produktus, pasižyminčius išskirtiniu funkcionalumu bei universalumu.
  Gražiausias vazonas yra tas, kuriame veši augalai ir gėlės, todėl Nicoli produktai pasižymi plačiomis laistymo bei drenavimo galimybėmis bei yra suderinami su įvairiais priedais, užtikrinančiais tinkamų sąlygų augalams sukūrimą bei lengvą priežiūrą.
 • Dėmesys aplinkai bei sveikatai
  Nicoli produktų gamyboje naudojamos tik aukčiausios kokybės netoksiškos žaliavos, tinkamos maistinių indų gamybai. Gaminio spalvai išgauti nenaudojami jokie purškiami dažai ar tirpikliai. Visi produktai, įskaitant net ir pramoniniam naudojimui skirtus vazonėlius, yra saugūs naudoti ir neišskiria toksiškų medžiagų tiek kambaryje, tiek lauke saulės atokaitoje, o panaudoti produktai tinkami perdirbimui 100%.
  Negana aukščiausios kokybės žaliavų, Nicoli rūpinasi ir aplinka – gamybai reikalinga elektros energija gaunama iš saulės jėgainių neišskiriant į aplinką CO2.

Nicoli produktai yra žinomi ir vertinami ne tik Europoje, bet ir už jos ribų. Aukšta kokybė, naujausios gamybos technologijos ir didelis dėmesys dizainui bei funkcionalumui leidžia Nicoli išsilaikyti tarp industrijos lyderių, ką liudija ir įspūdingi gamybos mastai – kiekvieną dieną iš Nicoli sandėlių iškeliauja po daugiau nei 500 000 vazonų.

Produkto informacija
Ilgis/skersmuo (cm):34 Plotis/skersmuo (cm):15
Aukštis (cm):12,5 Atsparumas šalčiui (°C):0
Overall Rating 0
Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha