You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Nicoli 40x40x40cm vazonas Modus Quadro 40 tabako spalvos

 • Gamintojas: Nicoli (Italija)
 • Prekės kodas: modus-quad-R6340AV
 • Prieinamumas: Sandėlyje
78.00€ Be PVM: 64.46€
Žymos: modus

Pagrindiniai Modus dviejų sluoksnių vazonų serijos duomenys


Išoriniai matmenys Vidiniai matmenys
Rekomenduojami priedai
Modelis
Ilgis
Plotis
Aukštis
Ilgis
Plotis
Aukštis
Naudingas tūris
Padėklas su ratukais
Drėkinimo sistema
Modus 40
40cm 40cm 40cm 31cm 31cm 30cm 24L

Nicoli Carello 27x27

Nicoli KIT 3

Pagrindinės savybės ir gamybos technologija

Atsparūs temperatūros svyravimams nuo -60°C iki +80°C

Pagaminti iš aukščiausios rūšies netoksiškos žaliavos ir tinkami 100% perdirbimui

Tinkami naudoti tiek kambario, tiek lauko sąlygomis

Atsparūs UV spinduliuotei, todėl neblunka net esant tiesioginiam saulės apšvietimui

Rankų darbas ir apžiūra gamybos baigiamojoje stadijoje

Itin lengvi

Atsparūs smūgiams ir sukrėtimams

Evolution serijos vazonai pagaminti iš linijinio mažo tankumo polietileno (LLDPE), išsiskiriančiu lankstumu, patvarumu bei plačiai naudojamu maistinių indų gamyboje, o rotacinio liejimo technologija užtikrina jų ilgaamžiškumą ir atsparumą aplinkos sąlygoms. Priešingai nei gaminant įprastiniu injekcinio liejimo metodu, vieno vazono gamyba rotacinėse staklėse užtrunka 40-60 minučių ir reikalauja nuolatinės priežiūros bei rankų darbo kiekvieno produkto gamybos baigiamojoje stadijoje.

Itin plačios išnaudojimo galimybės

Įprastinės vazono funkcijos - indas augalams įsodinti ir gražiai atrodyti. Vazonas paprastai naudojamas kaip talpa augalų auginimui įdėkle ar sodinant tiesiogiai į vazoną. Neretu atveju nelepių augalų auginimui toks paprastas sprendimas yra tinkamas ir pakankamas, tačiau Nicoli Evolution serijos vazonuose tuo neapsirobojama - yra numatytos ir papildomos galimybės tinkamo augalų drėkinimo užtikrinimui bei vandens pertekliaus pašalinimui.

Didelė dalis Nicoli Evolution serijos vazonų turi galimybę būti suderinami su drėkinimo-laistymo sistemomis. Jos užtikrina tinkamą vandens bei deguonies cirkuliaciją augalo šaknims, pašalina vandens perteklių bei sukuria vandens rezervą tolygiam drėkinimui ilgesniu laikotarpiu. Šioje sistemoje taip pat rasite vandens lygio indikatorių, todėl visuomet būsite tikri, kad augalas yra drėkinamas tinkamai bei yra pakankamas rezervas išvykstant iš namų ilgesniam laikui.

Vazoną naudojant kambaryje ar nuo lietaus apsaugotose vietose šis sodinimo spredimas laikomas ne tik geriausiu augalui bei lengviausiu priežiūrai.

Vazoną naudojant atvirose vietose reiktų pasirūpinti vandens pertekliaus pašalinimo galimybe. Tiek sodinant augalą tiesiai į vazoną, tiek su įdėklu ar drėkinimo sistema - didesnis lietaus kiekis gali apsemti augalų šaknis. Siekiant to išvengti yra rekomenduojama išgręžti 6-8mm skylę vazono talpos dugne (jei naudojama drėkinimo sistema -  specialiai tam pažymėtoje vietoje). Tokiu būdu vandens perteklius išbėgs į apatinę vazono dalį, o iš jos - į gruntą arba į grindinį.

Tokio tipo vazonus (dvigubu dugnu) naudojant atvirose vietose nerekomenduojama jų statyti ant lėkštelių. Lėkštelėje užsistovėjęs vanduo gali pradėti rūgti, suteikia terpę veistis kraujasiurbiams vabzdžiams, be to, laikant vazoną lauke ir žiemos metu, šaldamas besiplėsdamas vanduo vazoną gali deformuoti.Nicoli s.r.l. - vienas didžiausių ir seniausių plastikinių vazonų gamintojų, įskikūręs Vicenza regione, šiaurės Italioje, veikiantis nuo 1978 metų.
Neatsiejama kompanijos sėkmės priežastis - Nicoli produktų gamyboje naudojamos naujausios technologijos, užtikrinančios gaminių kokybę ir tikslumą, bei nuolatinės investicijos į technologijų plėtrą.
Ir nors aukšta gaminių kokybė ir ilgaamžiškumas, šiais vartojimo ekonomikos laikais sutinkami vis rečiau ir rečiau, yra svarbi kompanijos filosofijos dalis, tačiau Nicoli paslaptis slypi kitur.

 • 100% sukurta ir pagaminta Italioje
  Italai garsėja daugybe dalykų, tačiau tikrai nesuklysime jei svarbiausiu Italijos indėliu pasaulio mastu laikysime jų kuriamą dizainą. Tai yra šalis, jau daugiau nei 50 metų diktuojanti pasaulines interjero, aprangos ir kitų sričių stiliaus sampratą bei mados tendencijas.
  Nuo pat kompanijos įkūrimo Nicoli produktai yra kuriami išnaudojant geriausių Italijos dizaino mokyklų patirtį ir žinias. Tačiau geras dizainas reikalauja ir aukštos paties produkto kokybės.
  Nicoli šiuos aspektus suderina gana paprastu būdu – nesidairydama į kitas šalis ir savo dizaino išpildymą gamyboje vykdo išskirtinai tik Italijoje. Tik tokiu būdu įmanoma užtikrinti geriausią idėjų pavertimą realybe ir to įrodymui etiketėje išdidžiai pateikti „100% made in Italy”.
 • Platus ir praktiškas produktų asortimentas
  Vazonas turi būti gražus, tačiau to negana. Per daugiau nei 35 metus glaudaus bendradarbiavimo su auginimo, sodininkystės ir apželdinimo ekspertais, Nicoli sukaupta patirtis leidžia pasiūlyti produktus, pasižyminčius išskirtiniu funkcionalumu bei universalumu.
  Gražiausias vazonas yra tas, kuriame veši augalai ir gėlės, todėl Nicoli produktai pasižymi plačiomis laistymo bei drenavimo galimybėmis bei yra suderinami su įvairiais priedais, užtikrinančiais tinkamų sąlygų augalams sukūrimą bei lengvą priežiūrą.
 • Dėmesys aplinkai bei sveikatai
  Nicoli produktų gamyboje naudojamos tik aukčiausios kokybės netoksiškos žaliavos, tinkamos maistinių indų gamybai. Gaminio spalvai išgauti nenaudojami jokie purškiami dažai ar tirpikliai. Visi produktai, įskaitant net ir pramoniniam naudojimui skirtus vazonėlius, yra saugūs naudoti ir neišskiria toksiškų medžiagų tiek kambaryje, tiek lauke saulės atokaitoje, o panaudoti produktai tinkami perdirbimui 100%.
  Negana aukščiausios kokybės žaliavų, Nicoli rūpinasi ir aplinka – gamybai reikalinga elektros energija gaunama iš saulės jėgainių neišskiriant į aplinką CO2.

Nicoli produktai yra žinomi ir vertinami ne tik Europoje, bet ir už jos ribų. Aukšta kokybė, naujausios gamybos technologijos ir didelis dėmesys dizainui bei funkcionalumui leidžia Nicoli išsilaikyti tarp industrijos lyderių, ką liudija ir įspūdingi gamybos mastai – kiekvieną dieną iš Nicoli sandėlių iškeliauja po daugiau nei 500 000 vazonų.

Produkto informacija
Ilgis/skersmuo (cm):40 Plotis/skersmuo (cm):40
Aukštis (cm):40 Tūris (L):24
Atsparumas šalčiui (°C):-60
Overall Rating 0
Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha